Weather

Weather dla Java

Pogoda na Java

Weather to prosta aplikacja na telefony obsługujące platformę Java. Dostarcza podstawowych informacji pogodowych oraz prognozę na 4 następni dni. To dosyć dobra produkcja, która pokaże Ci najważniejsze dane pogodowe. Weather na Java pozwala na... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dane z serwisu AccuWeather.com
  • Prognoza pogody na 4 dni
  • Kompletne dane pogodowe

Wady

  • Konieczniość ręcznego wpisania długości i szerokości geograficznej

Dobry
7

Weather to prosta aplikacja na telefony obsługujące platformę Java. Dostarcza podstawowych informacji pogodowych oraz prognozę na 4 następni dni. To dosyć dobra produkcja, która pokaże Ci najważniejsze dane pogodowe.

Weather na Java pozwala na sprawdzenie aktualnej pogody czyli temperatury, kierunku oraz prędkości wiatru, ciśnienia, długości dnia oraz wilgotności powietrza. Wszystkie te informacje wyświetlają się w głównym oknie aplikacji dla danego miasta.

Aby ustawić swoje miejsce zamieszkania należy wejść w opcję "Cities" i tam ręcznie wpisać szerokość oraz długość geograficzną naszego miasta. Takie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Dzięki temu telefon nie musi obsługiwać GPS. Niestety, oznacza to także, że użytkownik własnoręcznie musi odnaleźć w internecie i wpisać dane geograficzne swojego miasta.

Weather to dobrze wykonana i przydatna aplikacja. Niestety wymaga od użytkownika konfiguracji i korzystania z zewnętrznych źródeł informacji. Nie jest to jednak bariera nie do przekroczenia.

Najczęściej pobierane Pogoda na java

Weather

Download

Weather 1.2.6

Opinie użytkowników o Weather

Sponsorowany×